Sejm a senat

Sejm a senat

W wielu krajach bogatych płacić mniej podatków w procentach niż przeciętnego obywatela. Jednak niektórzy eksperci twierdzą, że „spływa” efekt super bogatych mający miejsce zamieszkania i inwestowania w kraju. Pozwala na rządy, aby zachęcić niższe podatki dla wealthy- którym mówi się, tworzyć nowe miejsca pracy inwestycji oraz cenne, potrącenie początkową stratę w podatkach.

Jeśli tak jak w Grecji bogatych są zmuszeni do płacenia podatków, niektórzy twierdzą, ekonomista będą uciekać z kraju, a także wpływać będzie dalszą degradacją ekonomiczną. Argument ten jest w sercu wielu nadchodzących kryzysów zadłużenia i już doprowadziło do konfliktów społecznych w niektórych krajach.

8. Targi dla długu Relief

Sejm a senat

Umożliwienie kraj preferencyjny handel w zamian za zmniejszenie lub odpisanie długu jest jednym ze sposobów, aby obniżyć dług na papierowych, bez konieczności uciekania się do innych wyciętych plecach. Wydaje anty-wolny rynek, ale niektóre rządy nie negocjowania umów handlowych opartych na redukcji zadłużenia.

9. Zmniejszenie wydatków na obronność

Sejm a senat

Nowoczesna armia kosztuje, zwłaszcza gdy potrzebuje sprzętu hi-tech większość sił obrony dziś. Jednak niektórzy eksperci twierdzą cięć obronne, może osłabić bezpieczeństwo krajów, a reakcja na jakiegokolwiek konfliktu międzynarodowego. Fazing z przestarzałych systemów uzbrojenia, nie zastępując ich jest bezbolesne sposobem ograniczenia wydatków,

Świat po 2010 roku zmieniły się dla wielu z tych krajów zmuszonych do zrównoważenia swoich książek i spłatę długów. Cięcie powrotem nie jest łatwe, i zamierza stworzyć ciągłe niepokoje społeczne w najbliższej przyszłości.

Dowiedz się, jak przetrwać i rozwijać się w zmieniającej się gospodarce

Artykuł napisany przez: