Od jakiego wieku mozna zasiadac w sejmie?

Od jakiego wieku mozna zasiadac w sejmie?

Jeszcze nie wiedzą o szkodliwym działaniem taryf, Kongres zakończyła działanie na Smoot-Hawley i przekazał go w Senacie w dniu 13 czerwca przez zaledwie dwóch głosów.

Ponieważ minęło po Depresja była w toku, nie został zrealizowany, że debata i pewny fragment wystraszyło giełdzie perspektywiczną.

Przejście ustawy nadal utrudniają regenerację. Sto tysięcy firm zamknięte.

Zajęło roku dla nowej nauki ekonomii, aby uświadomić sobie, że taryfy, nierówny podział złota i Rezerwy Federalnej bezczynności uczynił szkody – nie na giełdzie.

Prezydent Franklin D. Roosevelt objął urząd w 1933 roku zamknął wszystkie banki na dziesięć dni, aby powstrzymać wypłat paniki, zakazane złote monety, ustawianie limitów gospodarskich i siedzibę rządu programów make-pracy (który może zapomnieć WPA i CCC?) Do pompowania zaufanie i pieniądze do gospodarki amerykańskiej.

Od jakiego wieku mozna zasiadac w sejmie?

Jednak dopiero Smoot-Hawley został złomowany – i Ameryki uzbrojony w II wojnie światowej – że gospodarka USA odzyskał witalność i że bezrobocie wróciło do normy.

post Script

Innym osobista uwaga: Podczas WW2, że zaciągnął się do marynarki i moje siostry ożenił wojskowi. Nasza matka dostała pracę w Buick produktów making wojennych i kupiła sobie dom.

Lindsey Williams jest felietonistą Sun, który można skontaktować się pod adresem:

Od jakiego wieku mozna zasiadac w sejmie?

LinWms@earthlink.net

LinWms@lindseywilliams.org

WWW: http://www.lindseywilliams.org z kilkuset Lin Editorial Przy dużych artykułów napisany ponad 40 lat.

opisywany również w całości jest przełomowa książka Lin „Odważnie Naprzód”, które krytycznie analizuje i opracowuje teorie na temat oryginalnych hiszpańskich odkrywców Ameryki. (W pełni indeksowane / przeszukiwania)

Artykuł napisany przez: