Najwieksze afery w polskim sejmie

Najwieksze afery w polskim sejmie

Jednak niektóre podatki mogłyby również zostać podniesiony do zapłaty za usługi, które korzystają ze strony rządu, podatku dochodowego, którą płacisz.

3. wyprzedaży majątku państwowego:

Prywatyzacja przynosi bardzo potrzebne dochodów publicznych, ale oznacza to wcześniej dotowane usługi mogą stać się bardziej kosztowne, gdy zostaną sprywatyzowane. Dobrym przykładem był koszt podróży koleją wzrósł w Wielkiej Brytanii, po niektóre koleje zostały sprzedane prywatnie.

4. Opłaty za rządowych Praca biurowa

Kiedy rząd niemiecki był zmuszony poważnych działań oszczędnościowych na początku dekady bieżącego wiek- zaczęli ładowania zestawów pre-paid opłat dla niektórych dokumentów.

To pozwoliło im płacić za ich pośrednictwem urzędników zarobków zrobili poprzez podawanie tej dokumentacji.

5. ograniczania wydatków na programy socjalne

Wiele krajów posiada siatkę bezpieczeństwa społecznego, zwłaszcza w Europie. Ta siatka bezpieczeństwa w teorii pozwala najbardziej gorszej sytuacji w społeczeństwie, nie w twarz nędzy lub starvation- chyba że oferta subsydiowana rządowe programy szkoleniowe pracy lub działalności uruchomienie dotacji.

Jeśli niektóre z tych usług społecznych są cięte robi zaoszczędzić pieniądze, ale niekorzystny wpływ może być zwiększona pozbawieniu i niepokoje w niektórych sektorach społeczeństwa.

6. prywatyzację zasobów naturalnych

W Europie dwóch głównych produkujących olej countries- Norwegii i Wielkiej Brytanii pobierają najwięcej do konsumenta ich benzyną. Jednakże, jeśli naród stoi spłacenia ogromny deficyt, możliwość odsprzedania tych aktywów może rozwiązać problemu krótkoterminowego zadłużenia. Kłucia w prywatyzacji zasobów naturalnych jest to, że wielu widzi go jako „narodowy” aktywów i może mieć negatywny wpływ na koszt tych zasobów rosną.

7. Podatki Wealth

Artykuł napisany przez: