Jak najlatwiej zdobyc dofinansowanie?

Jak najlatwiej zdobyc dofinansowanie?

Pięć poważnych problemów Chin ma do czynienia z

(1) fałszywa demokracja doprowadzi nieuchronnie do niepokojów społecznych w jakimś krytycznym punkcie. Zwykli pracowici Chińczycy przebywał uległe i posłuszne w ciągu ostatnich 2000 lat. Powodem, ogólnie rzecz biorąc, tkwi w filozofii Konfucjusza promowanego przez władców. Konfucjusz ideologia twierdzi, że jedyną drogą do sukcesu jest stać się oficjalnym w rządzie. Dlatego ludzie czczą rząd może być dyktatorami. Zachodnia kultura wpływ na Chiny wkrótce rozwiązać ten kult, ponieważ coraz więcej młodych ludzi z Chin powrocie z zagranicy. Jeśli nie ostrożnie obchodzić, Chiny implozji jak byłego ZSRR. (PS: To wyjaśnia, dlaczego wiele chińskich studentów był tak wściekły, gdy zobaczył, że ludzie Zachodu oskarżył Chiny o jego ludzkim stanem prawym Pamiętaj, że nigdy nie można zakładać, wszyscy ludzie dzielą tę samą kulturę, a tym samym uznanie, jak to zrobić Chiny mają bardzo.. trudna sytuacja i to jest poza zrozumieniem nawet dla tak zwanych chińskich ekspertów).

Jak najlatwiej zdobyc dofinansowanie?

(2) Korupcja jest nadal jednym z głównych problemów dla chińskiego rządu centralnego do czynienia w ciągu najbliższych kilku lat. Teraz, wiele lokalnych chińskiego urzędnika nie są dobrze wykształconych „pół barbarzyńcy” lub „Half-chłopi”. Ich jedynym celem pracować dla rządów jest uszkodzone i ukraść pieniądze. To z pewnością zapobiegnie Chinom stać się potężnym krajem ludzi, przez ludzi i dla ludzi.

Jak najlatwiej zdobyc dofinansowanie?

(3) Problemy z chińskiego systemu edukacyjnego. Chińscy studenci są doskonale przygotowani do kopiowania lub rozkazów zamiast być twórczy, ponieważ obecnych trybów kształcenia. Nie zmienia to przez długi czas. Brak kreatywności będzie poważnym problemem dla sci-tech rozwoju w Chinach.

(4) problemy środowiskowe. Aby rozwijać, Chiny nie mogą okradać inne narody lubią to, co Brytyjczycy czy Hiszpanie zrobili wiekami podane teraz jesteśmy w bardziej „cywilizowanej epoce”.
Artykuł napisany przez: