Gospodarka w Unii Europejskiej

Gospodarka w Unii Europejskiej

Więc Chiny mają pocierać własnych ludzi i własne środki na rzecz rozwoju, który pozostawił po sobie wiele chłopów pozbawionych ziemi, lasy wycięte stać pustynie, rzeki zatrute, itd. Ponownie, jeśli nie są dokładnie wyważone, Chińczycy są skazane ,

(5) bimodalny rozkład bogactwa w Chinach. Jest to część (3). Miałem undergrad w Chinach, gdzie i kiedy byłem świadkiem biednych dzieci uczelni sprzedaż gazet @ 5 a.m codziennie, aby utrzymać siebie. Wiele dzieci miały $ 50 do żyć przez miesiąc. W przeciwieństwie do tego, typowy obiad dla chińskiego rządu lokalnego urzędnika kosztuje $ 150. Jest to kolejny duży problem, który może potencjalnie implozji Chin.

Gospodarka w Unii Europejskiej

Teraz jestem otrzymaniu moje wykształcenie wyższe jako naukowiec w USA i co chcę powiedzieć to to, że nie różnią się w ogóle jako istot ludzkich. Pomimo dużych różnic w naszych rządów (a może to samo w ich niezdolność jak najbardziej nieustannie narzekają), wszyscy jesteśmy mili ludzie. Nie widzę, dlaczego Chiny i USA nie mogą być bardziej finansowo wspierając się nawzajem. Wierzę w bogatszych i potężniejszych Chin i USA. Podobnie jak stara historia opowiada mi, jeśli twój sąsiad jest bogaty, przynajmniej nie trzeba się martwić o ich chce pożyczyć od ciebie pieniądze, a wręcz przeciwnie, można skorzystać z bogatego przyjaciela.

Artykuł napisany przez: