Dofinansowania na projekty naukowe

Dofinansowania na projekty naukowe

Misja wykonana – drukowany Banery Story

W dniu 1 maja 2003 roku prezydent George W. Bush skierowana żeglarzy na USS Abraham Lincoln, a przed sztandarem z napisem drukowanym słowa „Zadanie wykonane”. W tym dniu, a telewizji w całej Ameryce, przewodniczący ogłosił kres głównych operacji bojowych w Iraku. Jak partyzantka w Iraku nie tylko kontynuowane, ale zwiększyła się po tym momencie, komentarze Busha (jak również na zewnątrz baner) stały się symbolami kontrowersji.

Liczba amerykańskich ofiar po przemówieniu wyprzedził liczbę ofiar amerykańskich przed mowy w czasie krótszym niż sześć miesięcy, wysoce kontrowersyjny fakt do publicznej wiadomości pod wrażeniem misja zostały już osiągnięte.

I co dało Amerykanom takie wrażenie? Czy to tylko słowa na niestandardowych banner winylu? Prawdopodobnie nie, ponieważ Bush był cytowany w trakcie przemówienia jako powiedzenie „w walce z Iraku, Stany Zjednoczone i nasi sprzymierzeńcy zwyciężyłeś”. Później odnosi się do bitwy w czasie przeszłym, a często używa słowa „osiągnięciem” przy omawianiu część wojskowo.

Były Senat mniejszości i większości Lider Tom Daschle Południowej Dakoty nazywany Zadanie wykonane na zewnątrz baner „jednym z najbardziej znaczących zakłopotania całego doświadczenia w Iraku.”

Chociaż wiele urzędnicy nie twierdził, że „Mission Accomplished” banner na zewnątrz było odniesienie do konkretnej misji załoga USS Abraham Lincoln, znak i adres Prezydenckim dostarczonego wraz z nią są obecnie postrzegane przez odbiorców jako przykłady Bush niezdolność do administracji except rzeczywistość.

Incydent został również sporządzony zawiadomienie jako jeden z nielicznych momentów Bush przyznał się do pomyłki w trakcie jego ośmiu lat jako prezes. W listopadzie 2008 roku, Bush stwierdził w rozmowie z CNN, że odkryty banner „przekazał złą wiadomość.” A w styczniu 2009 roku, były prezydent stwierdził: „Oczywiście, wprowadzenie” Misja zakończona „na lotniskowcu było błędem.”

Artykuł napisany przez: