Czym jest swiatowy rzad i nowy porzadek swiata?

Czym jest swiatowy rzad i nowy porzadek swiata?

A Non-Satanic Nowy Porządek Świata

Stwierdzono, że podczas gdy konserwatywne elity chcą globalną gospodarkę, liberalni te chcą rządu światowego. Ta ostatnia jest uważana za zagrożenie dla wolności i suwerenności. Chciałbym zaproponować rozwiązanie, które ma zagrożenia dla żadnej z tych rzeczy i że nie tylko nie doprowadzić do „nowego wspaniałego świata” lub innego totalitarnego scenariuszu, ale zwiększa wolność i korzyści dla każdej osoby zaangażowanej.

Proponuję te dwa warunki: Każde miejsce posiada prawo do własnych instytucji i własnym charakterem; a wolny strumień ludzi wśród miejscach tak, że można je znaleźć miejsce, które działa na nich. W ten sposób, wolność będzie uwzględniony zarówno na krajowym, jak i na poszczególnych poziomach. Każdy kraj będzie mógł określić jego charakter i instytucji; a jednostki będą mogły poruszać się po świecie, aby znaleźć kraj, do którego są one najbardziej odpowiednia.

Czym jest swiatowy rzad i nowy porzadek swiata?

Jest to, w ograniczonym stopniu, już status quo; i chcę, aby zobaczyć je podjąć, aby w większym stopniu. Teraz, przechodząc pomiędzy krajami jest możliwość tylko dla niektórych osób. Powinna istnieć możliwość dla każdego. Im bardziej jest to możliwe, tym większe korzyści na każdym poziomie. Jeśli kraj domaga się być przykry dla swoich ludzi, to rozwiązanie pozwoli ludziom wydostać się z kraju i nadal wychodzi z kraju, dopóki kraj ten zmienia swoje sposoby. Jeżeli jakiś kraj zdecyduje się być dobry dla swoich ludzi, to takie rozwiązanie spowoduje więcej ludzi coraz do kraju. A to spowoduje osób korzystających wszędzie, w krajach, które zdecydują się być dobrym dla swoich ludzi wygranej, a we wszystkich krajach są zachęcani do traktują ludzi rację.

Pozytywny osiągnięty będzie dwojaka. Jednym z nich jest, że ludzie będą mieli prawdziwą wolność – sens, prawdziwy wybór stylu życia – do wyboru, które znajdą wyrażone przez różne instytucje i różnych kultur w różnych miejscach na świecie.
Artykuł napisany przez: