Czy Unia Europejska zreformuje sie na ksztalt Stanow Zjednoczonych?

Czy Unia Europejska zreformuje sie na ksztalt Stanow Zjednoczonych?

Jaki jest średni wynik testu ASVAB

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak chude wojowników-in-uniform są wybierane do wojska? Cóż, zanim zaangażować i przetrwać szkolenie wojskowe, rekruci wojskowi muszą najpierw przejść ASVAB.

Więc, co jest średnią ASVAB nik? ASVAB lub Armed Services Vocational Aptitude Bateria jest seria testów zaprojektowanych przez wojsko i rząd, aby ocenić umiejętności i samopoczucia psychicznego danej osoby. A osoby wynik ASVAB pomaga wojsko w identyfikacji danej osoby Wojskowy zawodowa specjalne (MOS), że to, czy powinien być w marynarce wojennej, sił powietrznych, specjalnych itp ops

Czy Unia Europejska zreformuje sie na ksztalt Stanow Zjednoczonych?

ASVAB ma 200 kilka pytań na temat General Science, arytmetyka rozumowania Worda wiedzy, ze zrozumieniem, § operacji liczbowych Auto i Shop, matematyka Wiedzy i mechanicznych Zrozumienia wyboru. W ciągu 134 minut, przyjmujący test nie musi tylko dotrzeć do średnio na poszczególnych sekcji testowej, ale on / ona musi również osiągnąć pewne „skumulowane wyniki” -Verbal, matematyki i Academic – które opisują biegłość nad wszystko na egzaminowanego ,

Jaki jest średni ASVAB wynik musiał być zdolny do wojska? Po pierwsze, dobry ASVAB wynik będzie przypływy i odpływy, w zależności od oddziału wojska jesteś koncentruje się na. Po drugie, ASVAB jest oceniane na podstawie percentyla. Stąd najwyższy wynik wynosi 99, natomiast najniższy wynik 1. kraju i we wszystkich gałęziach średnio ASVAB wynik między 42 a 50.

Czy Unia Europejska zreformuje sie na ksztalt Stanow Zjednoczonych?

A „geniuszem” ocenił w ASVAB ma nic w pobliżu 92 i powyżej. Aż wynik wyższy niż wspomniane wcześniej „rozerwanie” partytur ASVAB pomoże bezpieczny dostęp do najlepszych dostępnych MOS — specjalne OPS pracy jądrowej do marynarki lub pracować jako Ranger w wojsku.

Warto wspomnieć jednak, że wojsko nie jest wymagane, aby umieścić osobę w określonym programie na podstawie liceum.
Artykuł napisany przez: