Unia Europejska a doktryna obronnosci

Unia Europejska a doktryna obronnosci Odwróconej osmozy jest również skuteczny w usuwaniu praktycznie wszystkich leków farmaceutycznych, bakterii coli i E. coli, perkolacji, LZO, wirusy, fluor, chlor, chloraminy, herbicydy, pestycydy, Cryptosporidium THM i MTBEs. W rzeczywistości, podczas gdy typowe kran lub licznik top Filtry Filtry stage 1, co oznacza, że ??mają tylko jeden podstawowy filtr węglowy, odwróconej osmozy zazwyczaj oferują system filtracji 5 stadium. Ponadto, podczas gdy filtry blat posiada rating 1-5 mikronów, co oznacza, że ??zanieczyszczenia mniejsze niż 1 mikron (takich jak azbest, środków owadobójczych, nie można odfiltrować), filtr odwróconej osmozy zazwyczaj posiada rating mikronów of.0001. Chociaż systemy odwróconej osmozy może kosztować więcej góry, ich filtry muszą być wymieniane wyłącznie raz w roku, podczas gdy licznik top filtry wymagają wymiany co kilka miesięcy.

Chociaż odwróconej osmozy skutecznie usuwa imponujące niezdrowych zanieczyszczeń, może również usunąć ważnych składników mineralnych, które przyczyniają się do smaku i zdrowia wód, w tym magnezu, wapnia i potasu. Niektórzy badacze wskazują te minerały są również w jedzeniu, a zatem nie są potrzebne w wodzie pitnej. Inni pracownicy służby zdrowia, poinformuj jednak, że długotrwałe przyjmowanie demineralizowanej wody może być niezdrowe i może prowadzić do niedoboru minerałów i / lub niezdrowego poziomu kwasowości w organizmie. Dodatkowo do odwróconej osmozy wymaga zwykle od dwóch do trzech litrów wody w celu wytworzenia jednego galona wody oczyszczonej, który niektórzy eksperci uważają marnotrawstwo.

Unia Europejska a doktryna obronnosci

Inne popularne filtry wodne

Inne popularne filtry zawierają dzbany filtr do wody, które są bardzo łatwe w obsłudze i mają niskie koszty początkowe. dzbanków filtrujących wodę zazwyczaj może zmniejszyć ołów, miedź, chloru i chloru produktów ubocznych.
Artykuł napisany przez: