Od jakiego wieku mozna zasiadac w senacie?

Od jakiego wieku mozna zasiadac w senacie?

Dziewięć sposobów kraj może cofać się na swoich długów

2010 jest rokiem „kryzysu zadłużenia” w większości krajów Europy, Japonii i Stanach Zjednoczonych , jak wiele rządów zmuszony do cięcia rosnących deficytów w oparciu o stale rosnących długów. Jak naród cofać się na rosnące zadłużenie?

W ekonomii istnieje związek pomiędzy wartością w walucie państwa, z jego rzeczywistym potencjalnego PKB (Produkt Krajowy Brutto) i procent długu. 2010 to rok, w którym wiele narodów twarz spirali długów, o niższym PKB oraz wyższe spłaty zadłużenia. Jednym z powodów ograniczania zadłużenia, – jest głównym zajęciem wielu naszych rządów.

Grecja, jest skrajnym przykładem tego problemu zadłużenia, podczas gdy słabnący PKB, z ogromnym deficytem oznacza naród nie może sobie pozwolić na spłatę odsetek od zadłużenia. Co doprowadziło do ostrego programu oszczędnościowego, na podstawie żądań MFW i Unii Europejskiej w zamian za bardziej miękkich pożyczek.

Od jakiego wieku mozna zasiadac w senacie?

Ale Grecja nie jest jedynym krajem, w obliczu ogromnych plecami ciętych, Rumunii, Irlandii, Hiszpanii, Portugalii i Wielkiej Brytanii, wszystkie wydają więcej niż zarabiają, jak nations- prowadzi do potencjalnego kryzysu zadłużenia, Grecja stoi dziś.

Jak kraj może cofać się na długi?

1. Cięcie powrotem na wydatki rządowe:

Od jakiego wieku mozna zasiadac w senacie?

Zamrażanie pensje dla pracowników rządowych, ograniczenie programów socjalnych oraz zmniejszenia lub zatrzymania ustępuje państwowe są jednym ze sposobów na głębokie cięcia wydatków w przyszłości. Jednak jeden negatywny efekt tego jest taki, że siła nabywcza osób dotkniętych tymi cięciami są zredukowane, a ludzie uzależnieni od pomocy państwa zubożenie w krótkim okresie.

2. podnoszenie podatków:

Do walki z niedoboru dochodów publicznych, spowodowanego recesją, rządy często podnieść podatki. Mogą to być napoje kupić w barze do benzyny używanej w samochodzie.
Artykuł napisany przez: