Dofinansowania na startupy

Nigdy nie przyznał się, że to rzeczywiście jego błąd, jednak. W rzeczywistości, wielu byłych-Bush współpracownicy próbowali wziąć upadek. Zarówno Navy i były sekretarz prasowy Białego Domu Scott McClellan twierdzi oni byli odpowiedzialni. Dodatkowo obecna CBS News polityczny analityk Dan Bartlett twierdził, że „był facet, który faktycznie podpisane” na stworzeniu dostosowanych banner winylu.

„Żałuję, to do tej pory, ponieważ wysłał zły sygnał” Bartlett twierdził. „(Fakt, że Bush nie) rzucają nam pod autobus jest dlaczego endears tyle lojalności od ludzi takich jak ja i inni, którzy pracowali dla niego.”

Co Bartlett najwyraźniej zapomniał jednak, że Biały Dom rzeczywiście rzucić granatowy „pod autobus”, twierdząc, że to oni wezwali do sztandarem, a nie w Białym Domu.

urzędnicy Navy później przyznać, że podczas gdy baner był ich pomysł, to Biały Dom, który został faktycznie obciążony co.

Można argumentować, że fakt, że Bush nie „rzucać Bartlett pod autobus” to tylko kolejny powód do krytyki, jak gigantyczny banner zewnątrz stał się symbolem porażki i katastrofalnej spuścizny prezydenta George’a W. Busha.

AllStarGraphics.com tworzy banery odkryte, stadion flagi i dekoracyjną bunting dla firm i lokali. Specjalizujemy się w obsłudze klientów i zaspokoić niektóre bardzo dużych klientów – również New York Yankees!

Artykuł napisany przez: