Czy Polska doczeka sie kiedys normalnego rzadu?

Czy Polska doczeka sie kiedys normalnego rzadu?

Europe is in trouble and the news keeps getting worse. Niektórzy ludzie mówią, że Unia Europejska jest w niebezpieczeństwie rozerwaniu i Euro może nie być walutą na długo. Grecja została otrzymania pomocy, ale wygląda na to, że może wkrótce dobiegnie końca.

Czy Polska doczeka sie kiedys normalnego rzadu?

Wiele amerykańskich firm są obecnie równo z gotówką których liczba analityków mówili jest to powód do optymizmu. Optymistyczne komentatorzy finansowe były przy użyciu tych firm ładunkiem pieniężnych jako wsparcie dla ich przekonania, że ??wkrótce będą one wydać te pieniądze na zapasach, rozbudowy i pracowników powodując na giełdzie, aby rosnąć i się rozwijać gospodarkę. To moja opinia, że ??musimy zadać sobie pytanie, co by uczynić firmy zatrzymać wydawanie pieniędzy. Wierzę, że powodem jest to, że przedsiębiorstwa te obawiają się przyszłości. Oni przestali rosnących zapasów z powodu braku zaufania w przyszłości w wyniku zwiększonych regulacji i polityki gospodarczej, które nie są korzystne dla biznesu. Wierzę również, że przedsiębiorstwa te nie są zatrudniania pracowników, ponieważ jest to kosztowne zatrudnić i obawiają się, że wkrótce będą musieli położyć je. Innym możliwym powodem nie wydawać pieniędzy jest to, że mogą one potrzebne, aby spłacić dług nagromadzony kiedy nie wystarcza dochodu, bo nie brak działalności. Nie widzę żadnego powodu, dla perspektywy optymistyczne, ponieważ firmy nie wydawać pieniądze.

Czy Polska doczeka sie kiedys normalnego rzadu?

Nie widzę innego wniosku, poza tym, że giełda będzie kontynuować swój impet spadkowy i kontynuować ją w przyspieszonym tempie. Oczywiście, nie będzie prosty spadek w dół. Tam najprawdopodobniej będzie krótkie okresy pozytywnych zamyka się, ale tendencja spadkowa powinna trwać przez jakiś czas.

Artykuł napisany przez: